Средство за дрво и кожа

Средство за дрво и кожа

ден137.00

Лењино е производ кој содржи специјален интерполимер кој површините кои се чистат ги прави хидрофобни и антистатични, овозможувајќи лесно одржување и продолжување на векот на траењето на предметите.

Опис

Лењино – Средство за дрво и кожа

Количина парче: 0.75L

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “Средство за дрво и кожа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »