Bigor

ден114.00

За отстранување на наслаги од бигор, без стругање и рибање. За лавабо, WC школки, кади, кујнски мијалници, инокс и др.

Опис

кол / парче амбалажа вари. збир пак
0,750 L пумпа/резерва 20
10 L

 

БИГОР СОСТАВ

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “Bigor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »