BIO Concept

ден131.00

Средство за отстранување на мувла и дезинфекција. Погоден за ѕидови, подови од керамика, плочки, стакло, пластика итд.

Опис

кол / парче амбалажа вари. збир пак
0,750 L 15

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “BIO Concept”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »