CevoClean

ден76.00

Овој детергент се користи за одзатнување на одводи. Налејте 1/3 од содржината на шишето во одводот и оставете да дејствува повеќе од 2 часа. Потоа пуштете топла вода и цевките ќе бидат чисти и дезинфицирани.

Category:

Опис

кол / парче амбалажа вари. збир пак
0,750 L 15
1 L 12

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “CevoClean”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »