DeGrass Citro Sensitivo

DeGrass Citro Sensitivo

ден137.00

Мултинаменски некорозивен одмрснувач со нежен мирис на цитрон.

Ефикасен е при чистење на рерни, рингли, рамни плочи, скари, фритези, aспиратори, автомобилски мотори, како и за перење на теписи и вадење на масни дамки од алиштата.

Со формула што не нагризува, се остварува двојно поголем ефект од постојаните производи.

Category:

Опис

 

кол / парче амбалажа вари. збир пак
0,750 L пумпа 20

De Grass Citro sensitivo СОСТАВ

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “DeGrass Citro Sensitivo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »