Desire – Cream Soap 0,5L – Meд и Млеко

Desire – Cream Soap 0,5L – Meд и Млеко

ден58.00

Откријте го чувството на мека кожа со нашата унапредена формула збогатена со мирисни ноти од јоргован, роза и кокос-ванила.

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “Desire – Cream Soap 0,5L – Meд и Млеко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »