Desire – Cream Soap 1L – Meд и Млеко

Desire – Cream Soap 1L – Meд и Млеко

ден63.00

Откријте го чувството на мека кожа со нашата унапредена формула збогатена со мирисни ноти од јоргован, роза и кокос-ванила.

Опис

кол / парче амбалажа вари. збир пак
0,5 L пумпа/резерва јоргован 12
0,5 L пумпа/резерва кокос-ванила 12
0,5 L пумпа/резерва роза 12
1 L пумпа/резерва јоргован 6
1 L пумпа/резерва кокос-ванила 6
1 L пумпа/резерва роза 6
5L/10L

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “Desire – Cream Soap 1L – Meд и Млеко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »