Lana

ден176.00

Произведена по оригинална италијанска формула, ЛАНА дава извореден резултат при перењето, како при машинско така и при рачно перење, ослободувајќи свежина што долго се задржува на алиштата.

Category:

Опис

кол / парче амбалажа вари. збир пак
0.330 L 21
1 L 12
1.5 L 10
 5L/10L

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “Lana”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »