Luce 1L – Пумпа Сино

Luce 1L – Пумпа Сино

ден57.00

Моќна формула за ефикасно и лесно отстранување на нечистотии од стаклени површини.

Опис

кол / парче амбалажа вари. збир пак
0,75 L пумпа сино / резерва сино  лаванда 12
0,75 L пумпа лбело / резерва бело  клеро 12
5 L
10 L

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “Luce 1L – Пумпа Сино”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »