MotoClean

ден126.00

Детергент за отстранување моторно масло и нафта. За миење на автомобилски моторим камионски церади, цистерни од нафта и масло.

Category:

Опис

кол / парче амбалажа вари. збир пак
0,800 L пумпа  18
10 L  –

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “MotoClean”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »