Ponte

ден31.00

Концентриран детергент со револуционерна технологија која ги разградува маснотиите и загорените површини.

Category:

Опис

кол / парче амбалажа вари. збир пак
0,500 L зелен  лимон  10
0,500 L црвен  малина  10
0,500 L жолт  лимон  10
1 L зелен  лимон  10
1 L црвен  малина  10
1 L жолт  лимон  10
10 L

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “Ponte”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »