Universal Floor Cleaner 1250ml – Јоргован

Universal Floor Cleaner 1250ml – Јоргован

ден117.00

Универзално средство кое чисти длабински и ја остава површината блескаво чиста.

Опис

кол / парче амбалажа вари. збир пак
1,25 L жолто  јасмин 14
1,25 L лила  јоргован  14
1,25 L црвено  роза 14
1,25 L зелено еукалиптус 14
1,25 L портокал егзотик 14
5 L/10L

Коментари

Се уште нема коментари.

Бидете прв кој што ќе даде оценка “Universal Floor Cleaner 1250ml – Јоргован”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »